O autorze

A Tavola! jest obrazem włoskiego stylu życia. Przekładam ich pasje, ich miłość do własnego kraju, na to co robię w życiu. Włochy mnie inspirują. Cenię jednocześnie Polskę. Za Wrocław, za Sudety, za piaszczyste, szerokie plaże. Za polskie masło, czosnek, orzechy włoskie, …

Pasje: ekologia, naturalne uprawy, fotografia, włoskie podróże

…też za ludzi, którzy szukają polskich skarbów natury. Stąd tak często możecie na Instagramie zobaczyć moje fotografie produktów ekologicznych kosmetyków z Polski. Znajdziemy w nich składniki, które rosną w ogrodzie lub odnajdziemy w lesie. Natura, ekologiczne uprawy to kolejna z moich pasji. Do kuchni, z ogrodu przenoszę zioła, owoce, warzywa. W moim orzechowym raju, ze starymi jabłoniami i oplatającymi drewniane altany winoroślami. Po ciężkim dniu, zapach łąki, delikatna pielęgnacja, sprawia mi ogromną frajdę.
Pragnę ludziom coś przekazać, zainspirować. Szlifowanie własnego stylu, bardzo rozwija. Wymaga wiedzy o kulturze, o historii ludzkich zachowań, kuchni, modzie, botanice, uprawach, technologii.

Inspiracja i wiedza: Vivere Italiano

Załoga Vivere Italiano, z którą bardzo się zżyłam, ma takie zawzięcie, taką energię wkłada w prowadzenie restauracji, że każde spotkanie z nimi uczy mnie  czegoś nowego o dobrej kuchni. Kuchni świeżych i lokalnych produktów.

Fotografie: Yuliia Pomorova

Na koniec chcę przedstawić fotografa, który swoją osobowością, okiem wyłapuje chwile i momenty, o których piszę. Obraz ujmuje słowa a słowa są wyrażone w obrazie. Yuliia Pomorova zbliży Wam świat smaków, stylu o którym piszę. Pokaże ten świat bez słów.