Lubicie ciekawe przeżycia? w Katalogu Marzeń, z radością dokonacie trudnego wyboru między jazdą Mitsubishi, Subaru a degustacją wina czy lotem samolotem. To fajny pomysł na prezent dla bliskiej osoby czy rozwiązanie na spotkanie integracyjne zespołu.

Wymarzony voucher na kurs angielskiego, z podziękowaniem dla Katalogu Marzeń

Podczas III Spotkania Wrocławskich Blogerek, Katalog Marzeń zaskoczył Nas odlotowymi upominkami w postaci voucherów na spełnienie marzeń.

Podziwiam w ludziach znajomość języków obcych, lekkość i płynne przejście z języka ojczystego na inny wybrany, z akcentem i szerokim zasobem słownictwa. Z tego powodu na stronie serwisu Katalog Marzeń, wybrałam roczny abonament do nauki języków obcych na platformie lerni.us. Do wyboru przekonało mnie zaangażowanie redaktorki serwisu.

Lerni.us

Szukanie złotego kursu, który będzie tym właśnie najlepszym i sam Nas nauczy języka chyba jeszcze nie wymyślono…Trzeba chcieć, być konsekwentnym i ćwiczyć. Dużo ćwiczyć. Bez wymówek o braku czasu, złej pogodzie, zmęczeniu. Widzę po sobie. Warto jednocześnie ten trud nauki umilać 🙂 np. czytając ulubione czasopisma czy książki w danym języku. Nawet jeśli nie wszystko zrozumiemy, stały kontakt z językiem, powtarzalność słówek, zwrotów poprawia zapamiętywanie. Uczymy się naturalnych wyrażeń i idiomów, szybciej rozpoznajemy słownictwo, szybciej oswajamy się z językiem.

Warto też szukać ciekawych kursów e-learningowych. Kurs lerni.us wyróżnia się ciekawą formą nauki. Ciekawe gify (moje ulubione zaprezentowałam poniżej), gry, zabawy, jest też słownik i super blog prowadzony przez pasjonatkę i entuzjastkę nauki języków obcych, panią Olę Dyktę.

Kurs lerni.us (informacja z oficjalnej strony platformy):

składa się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową – czyli całkowite zanurzenie w języku – dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

 

 Blog teachers.lerni.us

Blog poświęcony sposobom na prowadzenie ciekawych zajęć nauki języków obcych ale nie tylko. To miejsce gdzie rodzice, chcący ciekawe zachęcać dzieci do nauki (ogólnej) mają najlepszą sposobność. Artykuły są pisane przez pedagogów i dotyczą nie tylko tematyki języków obcych ale i całokształtu związanego z tematem szkoły, choćby komunikacja rodziców z nauczycielami, itp. Serdecznie zachęcam do czytania. Wciągająca lektura.

Podziel się linkiem!