Klasyczne, jasne wnętrza są ponadczasowe. Drewniane podłogi, kafle, styl retro, choć sama takich nie mam, są chyba jednym z najistotniejszych „szczegółów”, który przyciąga uwagę już po wykończeniu wnętrza. Tak jak również czysta biel na ścianach.

Prace Sebastiana to proste, estetyczne połączenia materiałów i kolorów. Meble drewniane na wymiar mogą mieć ogromną gamę barw i struktur, zastosowanie, możliwości. Kiedyś były dostępne i zwyczajne, dzisiaj tworzone na miarę potrzeb, porządane a czasami wręcz niedostępne.

Jego prace stolarskie są oryginalne, klasyczne. Często są to stare odrestaurowane meble, które w nowym wydaniu aż emanują ponadczasowością

Chyba się ze mną zgodzicie, że remonty wprowadzają pewny element zamieszania w życiu. Nie sposób samemu, bez zaufania do wykonawcy zapanować nad całością. Nie bez powodu tyle jest programów o remontach i komentarzy z opiniami zarówno z zachwytami jak i krytyką w stosunku do osób odpowiedzialnych za remont.

A Sebastian ma pozytywne nastawienie do otoczenia. Szanuje czas klientów. Przede wszystkim zwraca uwagę na przyzwyczajenia domowników. Organizuje czas remontu czy konieczność zmian w zwyczajny czas oczekiwania. Jednocześnie pamietajmy, że w sprawach najistotniejszych warto się zawsze upewnić czy wszystkie kwestie są jasne i zrozumiałe dla obu stron. Nie zapominajmy o tym, że wykonawca i odbiorca mają – tak samo – koncepcje i wizję końca. Aby efekt był oczekiwany a nie zaskakujący, uspójnijmy to, wybierzmy wszystko, przeliczmy, dodajmy koszty, których nie widać a Nas dotkną. Koszt dostaw produktów,  koszt wymiany produktów,  które już nie pasują.

Wykańczanie wnętrz w klasycznym stylu Sebastian Ratajczyk
Uff…nie lubimy remontów

Na blogu będę publikować piękne dzieła, które mam ochotę wciąż fotografować i udoskonalać ich obraz. Zaskakujące będzie jak drewno wygląda podczas prac w warsztacie. Śledźcie galerię.

Podziel się linkiem!