Do dzielenia się moją energią, optymizmem i pasją na blogu namówiła mnie koleżanka, Kamila. Zapytała: „jakie chcesz logo i tytuł”? i powiedziała „proszę! teraz działaj”:)
Poza stresem wynikającym z odpowiedzialności jaką na sobie poczułam, pomyślałam – świetna sprawa – mam tak wiele do przekazania:)
Jednocześnie blog to nie tylko merytoryczne treści. Trzeba zadbać też żeby czytelnikom spędzało się z nim łatwo i przyjemnie czas.
Dlatego wszystkie kwestie techniczne i wizualną oprawę zleciłam dziewczynom z agencji interaktywnej KotKreator. Spójrzcie na tą metamorfozę.

 

Dziewczyny wiedzą co robią. Niezwykła metamorfoza strony A tavola! podwoiła moją energię do pisania.

Basia jest grafikiem, po wywiadzie, jakby wchodzi w nasz umysł i przelewa na papier to czego sami nie umiemy nazwać a chcemy osiagnąć wizualnie.

Dorota, tworzy technicznie stronę. Jest specem od WordPressa. Konkretna jak informatyk, potrzebuje tylko dobrych danych i przygotowuje (sama!) stronę jasną, przejrzystą i cieszącą oko.

To co dodatkowo urzekło mnie we współpracy z KotKreator to wiedza jaką dziewczyny na bieżąco mi przekazywały. M.in. oprawiając moje umiejętności pisania, robienia zdjęć, pozycjonowania stron a nawet organizacji czasu pracy!:)

Mój blog powstał na platformie Blogger. Całe szczęście, że bliska mi Kasia mnie o tym uświadomiła, ponieważ KotKreator zdecydowanie wie co najlepsze i zlecił mi zadanie: „załóż swoją domenę i wykup hosting”. Wyobraźcie sobie, jakie miałam duże oczy, kiedy to usłyszałam. Musiałam stać się specem od spraw informatycznych. Dla mnie jako laika założenie strony oznacza bycie specem, tak samo jak opanowanie nazwy hosting;) Na szczęście KotKreator, zanim zdążyłam przyznać się, że dla mnie to czarna magia, sam pokierował mnie co i jak zrobić. Dziewczyny pomogły mi w zorientowaniu się, jakie firmy z dobrym wsparciem, takie usługi świadczą. Bez namawiania na którąkolwiek, wybór pozostawiły mi. W efekcie, Moi Mili, dzięki KotKreator, poczułam się ekspertem w tejże trudnej dziedzinie:)

Podsumowując, jeśli tak ja ja, masz wiele ciekawych przemyśleń, pasji i tematów, z którymi chcesz się dzielić i jednocześnie przeraża Cię związana z tym ilość wiedzy informatycznej, kwestie techniczne i wizualna oprawa, zleć poprostu stronę firmie KotKreator. Poczujesz się jakbyś układał piękny domek z klocków Lego (tu zawsze instrukcja jest prosta i bezbłędna a efekt doskonały)

Chyba nie ma co więcej pisać, oceńcie sami wygląd przed i po metamorfozie. I koniecznie napiszcie w komentarzach co sądzicie 🙂 i ja i KotKreator czekamy w niepewności na Wasze oceny:)

Kontakt do agencji inteaktywenej KotKreator:

www: www.kotkreator.pl
mail: kontakt@kotkreator.pl
facebook: facebook.com/KotKreator

 

Podziel się linkiem!