Fryzjerzy dobierają mi koloryzację, odpowiednie cięcie, podkreślają indywidualną urodę. Najważniejsze to znaleźć zaufany salon fryzjerski.

salon-cesare-wroclaw-rekonstrukcja-wlosow
Salon Cesare. Wrocław. Tutaj wyznacza się trendy.

Jeśli jednak już znajdziemy dobry salon, warto oddać włosy w ręce fachowca. To rzemieślnicy, którzy mają fach w ręku, projektują piękno i realizują wizję wg naszych oczekiwań. Na tym polega idealna pielęgnacja włosów.

Bez schematów

Fryzjerzy w Salonie Cesare patrząc na moje włosy, oceniają każdorazowo ich stan. Dobieraj odpowiednie środki pielęgnacyjne, zabieg restrukturyzacyjny, cięcie. Tym razem, dla uzyskania zdrowszej struktury włosów, dobrano mi autorski, progresywny zabieg termiczny. Kurację uzupełniającą niedobory keratyny. Po długotrwałym stosowaniu ziołowych szamponów, moje włosy stały się przesuszone. Prostowanie i stosowanie nieodpowiednich szamponów z drogerii, spowodowały że przy końcach, włosy są łamliwe i niesforne.

Steam Power to najlżejsza kuracja termiczna w gradacji zabiegów z wykorzystaniem keratyny.

  1. Steam power
  2. Adamantium
  3. Keratynowe prostowanie włosów

Kuracja steam power jest bardzo przyjemna. W locie uzyskujemy efekt prostych, lśniących włosów. Jeśli efekt Nam sie spodoba, możemy zdecydować się na kurację adamandium lub keratynowe prostowanie włosów (na stałe). W przypadku steam power, keratyna po jakimś czasie wypłukuje się z włosów.
Pro-keratyna zawarta w kremie osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu gorącej pary wodnej w trakcie zabiegu.

Moje włosy po wysuszeniu suszarką

 

Salon-cesare-rekonstrukcja-wlosow-termozabieg-na-lsniace-wlosy
Rekonstrukcja włosów po zabiegu steam power. Efekt pracy w Salonie Cesare. Po 10 latach, od kiedy pierwszy raz oddałam włosy pod opiekę Salonu, to nadal najlepszy salon fryzjerski jaki możecie wybrać.

 

Włosy połyskujące i gładkie jak tafla szkła

Steam power jest zabiegiem dla każdego, kto potrzebuje zregenerować włosy, doświadczyć odbudowy włosów.  Kuracja, która przy użyciu odpowiednich narzędzi, pod wpływem temperatury i pary „buduje włos”.
Rezultat po 2 tygodniach od zabiegu?
Pasma włosów są niemożliwie śliskie, stały się wygładzone, lśniące i sprężyste. Aż trudno je poddać zabiegowi prostowania. Stały się mocne, jakby odporne na działanie wysokiej temperatury, zabezpieczone keratyną, nie słabną po modelowaniu żelazkiem. Jestem zachwycona usługą.

Keratyna w salonie

Stosujcie zabiegi z keratyną w salonie. Efekt kuracji w domu nigdy nie dorówna jakości, którą zapewnia fach w ręku. Fryzjer pielęgnujący wasze włosy, SPA dla skóry, chwila relaksu, dobra kawa. Przyjemne rozmowy i inspiracje od artystów to są elementy, na które dobrze czasem znaleźć czas. Naprawdę poprawiają samopoczucie i odpreżają. I ten efekt w lustrze… 🖤

Podziel się linkiem!